Woensdag 22 april 2015

Gisteren maakte Nelly me aan ’t schrikken, ze kwam thuis en vertelde dat ze gevallen was.  Ze was bij Nancy van Bloomenhuuske Rosa en had een bosje bloemen meegenomen als kleine attentie voor Trudie van café d’n Hook die zo lekker voor ons had gekookt. Toen ze daar binnenliep struikelde ze over de drempel van de openstaande deur en viel languit in het café. Vooral haar knie is pijnlijk, het is rood en wordt iets dikker.  Morgen toch even naar de huisdokter.

zaterdag 18 april 2015

Gisteren hebben we ons diamanten huwelijksfeest gevierd. Het was een onvergetelijk mooi feest.  Om twee uur kwam de ruiterclub en bracht ons met een koets voorafgegaan door zes ruiters met een omweg naar de kerk. Daar droeg kapelaan Milnik een H. Mis op die door onze kinderen op een buitengewoon fijne manier met zang werd opgeluisterd. De liedjes hadden ze voorzien van eigen toepasselijke teksten. Dat was heel emotioneel en daarna kon de dag al niet meer stuk. Na de mis zijn vóór de kerk Read More +

Vrijdag 13-2-15

Gisteren hoorde Nelly dat haar broer André van de Rijdt door Carnavalsvereniging d’n Tuutekop van Hegelsom onderscheiden is met de “Vergulde Orde van Verdinste”. Hij heeft die verdiend. Proficiat André!  Dat hij veel verdiensten heeft voor Hegelsom was al eerder bekend, in 2011 werd hij Koninklijk onderscheiden.

woensdag 11-2-15

Vandaag is Nelly met haar broers Wiel en Antoon naar Brabant geweest. Ze bezochten in Beek en Donk onze dochter Maria met haar vriend Rob en daarna Piet Verlinden waar ze ook Mia (zus van zijn overleden vrouw Nellie) troffen. Daarna zijn ze nog even aangewipt in Gemert bij onze dochter Jacqueline en haar man Ton. Lekker gezellig bijgekletst.