zondag 17 mei 2015

Morgen gaat de reis met de  regio KBO naar Berlijn en Rostock beginnen. Nelly blijft alleen achter, ze kan de vermoeienissen van zo’n reis niet meer aan.  Echt reislustig is ze ook niet meer. Ze gunt mij wel dat ik er aan deelneem. Ik zal in ieder geval alles zo veel mogelijk op foto vastleggen, dan kan ze zien waar we zijn geweest.. Dit zijn de hotels waar we verblijven.

maandag 11 mei 2015

Gisteren hebben we Moederdag gevierd met de kinderen. In feite was het tevens Vaderdag, we werden beiden met cadeaus overladen. Van het diamanten feest was het fotoalbum klaar, een dvd met de video-opname van de feestelijkheden  en nog een met de door de gasten ingesproken wensen bij de videozuil.  We kregen veel bloemen en planten en twee grote fotoalbums om de felicitatiekaarten in te plakken die we voor het feest hebben gekregen.  Voor mij had Marcel een nieuwe fotocamera bij zich: een Canon Power Shot Read More +

vrijdag 24 april 2015

Gisteren met Nelly naar dokter Goossens geweest. Volgens hem lijkt er niets gebroken te zijn. Er is wel een ontsteking omdat het knie rood en warm en opgezet is. Hij raadde koelen met coldpacks aan. Er moet na enkele dagen verbetering zijn, anders zullen röntgenfoto’s moeten uitwijzen wat er aan de hand is.  Die dingen hebben we niet, dus even Ivonne gebeld of zij weet of er een drogist is Grubbenvorst en waarom we die nodig hebben. Die is er maar zij heeft een coldpack Read More +

Woensdag 22 april 2015

Gisteren maakte Nelly me aan ’t schrikken, ze kwam thuis en vertelde dat ze gevallen was.  Ze was bij Nancy van Bloomenhuuske Rosa en had een bosje bloemen meegenomen als kleine attentie voor Trudie van café d’n Hook die zo lekker voor ons had gekookt. Toen ze daar binnenliep struikelde ze over de drempel van de openstaande deur en viel languit in het café. Vooral haar knie is pijnlijk, het is rood en wordt iets dikker.  Morgen toch even naar de huisdokter.

zaterdag 18 april 2015

Gisteren hebben we ons diamanten huwelijksfeest gevierd. Het was een onvergetelijk mooi feest.  Om twee uur kwam de ruiterclub en bracht ons met een koets voorafgegaan door zes ruiters met een omweg naar de kerk. Daar droeg kapelaan Milnik een H. Mis op die door onze kinderen op een buitengewoon fijne manier met zang werd opgeluisterd. De liedjes hadden ze voorzien van eigen toepasselijke teksten. Dat was heel emotioneel en daarna kon de dag al niet meer stuk. Na de mis zijn vóór de kerk Read More +

Vrijdag 13-2-15

Gisteren hoorde Nelly dat haar broer André van de Rijdt door Carnavalsvereniging d’n Tuutekop van Hegelsom onderscheiden is met de “Vergulde Orde van Verdinste”. Hij heeft die verdiend. Proficiat André!  Dat hij veel verdiensten heeft voor Hegelsom was al eerder bekend, in 2011 werd hij Koninklijk onderscheiden.

woensdag 11-2-15

Vandaag is Nelly met haar broers Wiel en Antoon naar Brabant geweest. Ze bezochten in Beek en Donk onze dochter Maria met haar vriend Rob en daarna Piet Verlinden waar ze ook Mia (zus van zijn overleden vrouw Nellie) troffen. Daarna zijn ze nog even aangewipt in Gemert bij onze dochter Jacqueline en haar man Ton. Lekker gezellig bijgekletst.